במה אנחנו טובים?

יש לנו מוניטין לא רע בכלל עבור פיתוח יישומי האינטרנט שלנו.


עיצוב של UX ו-UI

חווית משתמש היא גורם מכריע בהצלחת מוצר, העיצובים ואיפונים שלנו מתבססים על ניתוח שלם ותמונת מצב מקיפה. הם כוללים את ההיבטים המעשיים, חווייתים ורגשיים על מנת להעניק תחושת נוחות ויעילות מקסימלית לשימוש.

ארכיטקטורה

השם הנדסת תוכנת אינו סתם. כל פיתוח הינו פרוייקט ולכל תוכנה ישנה ארכיטקטורה. זהו אולי השלב החשוב ביותר בפיתוח המוצר לטווח הארוך. אלו יסודות התוכנה שצריכים להתאים להתנהגות הרצויה.

פיתוח

הצוות שלנו עובד במתודולוגיה של פיתוח זריז. כל שלב פיתוח מכיל סביבה ניתנת לבדיקה מלאה אינטגרציה מתמשכת ופריסה מתמשכת מלאה. באמצעות זאת הלקוח יכול להיות חלק מלא מתהליך הפיתוח ולהינות מהתפתחות המוצר.

ייעוץ

אנחנו יכולים לעזור לך להישאר מחוץ לעומס. המומחיות שלנו בניתוח המערכת, פיתוח המערכת, ארכיטקטורה וכלי העיצוב עוזרת לנו לספק ייעוץ ייעודי העונה ישירות על הדרישות שלך, ועושה את זה מהר.

אודות

בואו נספר לכם קצת עלינו, אבל ממש בקצרה.

אנחנו בונים אפליקציות. יש לנו את הניסיון, המיומנויות והמשאבים אשר דוחפים אותנו לבנות אפליקציות שיספקו לכם בדיוק את מה שאתם צריכים ורוצים. התאהבתם פעם בתוכנה? המומחיות שלנו נובעת משילוב של נסיון עשיר, עבודה קשה ושאיפה בלתי פוסקת ליצור את הפתרונות הטכנולוגים החדשניים ביותר לצרכים העסקיים של לקוחותינו.

הצוותים שהרכבנו מתמקדים ברעיון של הלקוח ומביאים אותו לחיים.  אנחנו מאמינים שחשיבה קריאייטיבית ואיתור הצורך הייחודי של כל פרויקט, לצד שמירה על מקצועיות ועבודה בדיאלוג מלא ושקוף, הם הדרך למוצר מוצלח.  תהליכי הפיתוח הזריזים שלנו מבטיחים שהעבודה מול לקוחותינו בכל הנוגע לפיתוח אפליקציות תהיה קלה וטובה יותר – הן מבחינת איכות וזמן אספקה.

קלוריות שהורווחו (X10000)

מקשים שבורים

פיקסלים שרופים

שורות

לקוחות אחרונים

OriginGPS
www.origingps.com

בניית תשתית לשימוש עבור כל מוצרי הIOT ואבי הטיפוס של החברה. זהו אחד הפרוייקטים המוצלחים ביותר שלנו.

ANG Technology

שיתוף פעולה מא' ועד ת'. מיתוג, עיצוב, כתיבת מסמכי דרישות ואיפיון פונקציונאלי, פיתוח מלא וייעוץ בתוכניות העסקיות. 3 שנים של חברות מוצלחת!

Winni
www.winniapp.com

משחק ארקייד מבוסס מותגים, אייבי טכנולוגיות סיפקה שירותי תוכנה מלאים באמצעות פיתוח אפליקציות נייטיב לאייפון ואנדרואיד וממשק ניהול תוכן חדשני.

המלצות

מה הלקוחות חושבים עלינו